در این نگارش بر آنیم که صفحه شخصی اساتید، یکی از ماژول ها ی مهم و کاربردی پرتال دانشگاهی لایفری را به شما خواننده عزیز معرفی کنیم. این بخش که توسط شرکت ساین طراحی و پیاده سازی شده است، یک رزومه پویا و آنلاین برای کلیه اساتید دانشگاه­­ها ایجاد می ­کند. در ماژول صفحه شخصی اساتید، کلیه محتوی پژوهشی، مقالات، کتب، دستاوردها، پایان­ نامه ­ها و دیگر اطلاعات آموزشی و پژوهشی اساتید بصورت خودکار از سامانه ­های خارجی نظیر سامانه پژوهشی دانشگاه فراخوانی شده و در صفحاتی با آدرس­های کوتاه و منحصربه ­فرد نمایش داده می ­شود.
امکانات کلی این ماژول شامل مدیریت آموزش دانشکده، آتلیه‌ها و کارگاه‌ها، اطلاعات دانشکده، اعضای هیئت‌علمی، دروس ارائه شده، دروس دانشکده، پروفایل استاد می­ باشد. همچنین مهمترین شاخص­های فنی این محصول که برشمردن آنها، راهنمایی مفید است عبارتند از:
  • ایجاد صفحه شخصی با آدرس کوتاه
  • فیلتر اساتید بر اساس بخش اول ایمیل دانشگاهی
  • ایجاد صفحه شخصی به‌صورت سیستمی
به‌عنوان نمونه می‌توان صفحه شخصی اساتید در دانشگاه شهید بهشتی تهران را مشاهده نمود:
  • پیاده‌سازی وب‌سرویس پژوهشی، جهت نمایش اطلاعات رزومه اساتید در پرتال دانشگاهی لایفری
اکنون که خلاصه ای از چرایی محصولِ صفحه شخصی اساتید را معرفی کردیم، بخش­های مهم آن را با تصویر در ذیل نمایش می ­دهیم.

نمایش اساتید دانشکده‌ها به تفکیک


بیوگرافی اساتید


فعالیت ­ها


کتب


پایان‌نامه‌ها


کارگاه ها


دستیابی به رزومه پویای اساتید دانشگاه­ها برای اقشار متعدد جامعه­ ­ی علمی ایران بسیار حائز اهمیت است. نگاهی دقیق به تسهیل­ گری دسترسی به کلیه محتوی پژوهشی، مقالات، کتب، دستاوردها، پایان­ نامه ­ها و دیگر اطلاعات آموزشی اساتید منتج به طراحی و پیاده­ سازی ماژول صفحه شخصی اساتید توسط ساین(SAIN) گردیده است. مدیریت آموزش دانشکده، آتلیه‌ها و کارگاه‌ها، اطلاعات دانشکده، اعضای هیئت‌علمی، دروس ارائه شده، دروس دانشکده، پروفایل استاد در صفحاتی با آدرس­های کوتاه و منحصربه ­فرد و فراخوانی کلیه این اطلاعات بصورت خودکار از سامانه­ های خارجی نظیر سامانه پژوهشی دانشگاه و نمایش منسجم آنها، برجسته ترین امکانات این ماژول است که مورد استفاده و کاربرد دانشگاهیان قرار گرفته است. 
هر که چون ماهی نباشد جوید او پایانِ آب
 هر که او ماهی بود کِی فِکرت پایان کند
(مولوی)