اسمارتو پلتفرم هوش مصنوعی 

 
امروزه در شرکتها و سازمانها داده های زیادی توسط دستگاه ها وماشین آلات تولید می شوند و در سیستم های مالی، تولید و فروش ذخیره میشوند. این داده ها معمولا توسط کارشناسان به اطلاعات مورد نیاز مدیران تبدیل شده و به صورت فرم های کاغذی و یا در قالب اکسل و یا گزارشهای نرم افزاری به سمع و  نظر مدیران می رسد تا در تصمیم گیریهای مهم مورداستفاده قرار بگیرد.
بررسی و تحلیل این داده ها و تبدیل آنها به اطلاعات کار ساده ای نیست. پلتفرم هوش مصنوعی اسمارتو با کمک تکنیک های تحلیل BIG Data و AI ضمن تجزیه و تحلیل گذشته، پیش بینی لازم برای آینده را تسهیل نموده  و خروجی مناسبی برای مدیران ایجاد میکند.

​​​​​​
 

ماژول های پلتفرم اسمارتو

اسمارتو چگونه عمل میکند؟
اسمارتو دارای ۳ لایه استقرار است.
  1. در لایه اول کسب و کار شما را درک کرده و به پایش دقیق اطلاعات شما می پردازد. در این مرحله اسمارتو درمحل شرکت شما نصب و راه اندازی می شود.
  2. در لایه دوم داشبوردی مدیریتی برای درک بهتر داده ها به شما می دهد. در این لایه داشبورد مدیریتی طراحی می شود که دقیقا اولویت های اول هیات مدیره ومدیرعامل را رصد نموده و نمایش دهد.
  3. در لایه سوم زوایای پنهان و مشکلات کسب و کار شما را برای شما شفاف می کند. نقاط قوت و ضعف کسب و کار شما را نشان میدهد.  در این لایه آنچه که تنها با هوش مصنوعی و یک سیستم مکانیزه قابل رویت است به داشبوردهای شما  اضافه می شود.​​​​​​
 • استقرار اسمارتو چقدر طول می کشد؟
  1. اسمارتو در هر لایه برای نصب موفقیت آمیز حداکثر به یک ماه زمان نیاز دارد. این پروژه حداکثر در ۹۰ روز کاری بسته خواهد شد.
  2. به روز رسانی داده های موجود در اسمارتو به صورت خودکار انجام می شود و پس از استقرار آخرین داده های تولید،  فروش و مالی شما را نمایش می دهد.​​​
 • پشتوانه علمی اسمارتو چیست؟
  1. اسمارتو از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در کسب و نمایش اطلاعات از انواع سیستم های نرم افزاری موجود در سیستم شما استفاده میکند. پایگاه داده های مالی و تولید شما در انواع SQL Server یا Oracle یا MySQL یا.... مورد پردازش قرار گرفته و در بستری NoSQL ذخیره و پایش می شود. پردازش داده های ده ها سال گذشته شما در کمتر از چند روز انجام شده و سپس به صورت لحظه ای مورد آنالیز قرار میگیرد.
  2. داشبوردهای هوشمند با الگوریتم های هوش مصنوعی و تشخیص ناهنجاری در داده ها از دیگر موارد مهم در بستر اسمارتو است.
  3. هر کسب و کاری دارای شاخص های مختلفی در موفقیت است. بیش از صد ها شاخص علمی در بررسی های انجام شده احصا شده و موفقیت کسب و کار شما را از نظر مالی، فروش،  تولید،  بهره وری،  کیفیت نمایش می دهد.
 
 • هزینه استقرار اسمارتو چقدر است؟

  1. اسمارتو دارای یک هزینه نصب و راه اندازی اولیه و یک هزینه کانفیگ است

  2. هزینه نصب و راه اندازی اولیه ثابت می باشد.

  3. هزینه کانفیگ بر اساس نفرساعت مورد نیاز و مطابق تعرفه نظام صنفی رایانه ای و پس از مشاهده کار تنظیم شده و اعلام می شود.

  4. شرکتها میتوانند از خدمات لیزینگ صندوق پژوهش و فناوری استان یزد استفاده کرده و مبلغ قرارداد را به صورت ۲۴ ماهه پرداخت کنند

Responsive Image