سامانه عوارض خودرو سپهر
محاسبه عوارض، صدور فیش عوارض خودرو، مدیریت برچسب، ارسال فیش و برچسب از طریق پست، پرداخت الکترونیکی عوارض با کارتهای عضو شبکه شتاب و بسیاری امکانات دیگر برای مسئولین و کارمندان بخش عوارض خودرو به صورت ساده، مطمئن و کارآمد
مشاهده »
پشتیبانی و حمایت
بکارگیری عنصر پشتیبانی توسط افراد خبره لازمه یک نرمافزار است تا تضمین کننده اعتبار شما در دنیای وب باشد. تیم فنی شرکت سپهر افزار ایرانیان، آمادگی دارد تا در هر ساعت از شبانه روز به صورت حضوری(در محل) و غیرحضوری(تلفنی یا مجازی) پاسخگوی مشکلات شما باشد. انواع بسته های پشتیبانی پرتال لایفری شامل بسته های برنزی، نقره ای و طلایی می باشد.
مشاهده »
پرتال داخلی لایفری (پیشخوان)
پرتال داخلی لایفری (پیشخوان) داشبوردی است منحصر به فرد و منسجم برای ورود کاربران، اساتید، کارمندان و دانشجویان به کلیه سامانه های موجود در دانشگاه از قبیل پژوهشی، آموزشی ، کارگزینی ، ایمیل ، رفاهی و ... بدون نیاز به ورود اطلاعات کاربری مجدد برای هر سامانه.
مشاهده »
پرتال سازمانی لایفری 7
پرتال لایفری در سال 2000 توسط یک تیم خبره از مهندسان نرم‌افزار در جهان ایجاد گردید. این پرتال به صورت متن باز و با هدف توسعه سریع مبتنی بر انجمن‌های متن باز ارائه گردید. شرکت ساین با توجه به نیاز بازار این پرتال را به عنوان بستر پرتال سازمانی خود و سامانه مینی پرتال انتخاب نموده است
مشاهده »
مینی پرتال لایفری 6.1
مینی پرتال لایفری یک سرویس منحصر به فرد است که خدمات و امکانات بسیاری را به صورت یکجا و با هزینه ای بسیار مناسب در اختیار کاربر قرار میدهد. یک پرتال و صد ها مینی پرتال که از پرتال اصلی ارث می برند ایده اصلی این محصول است.
مشاهده »
دانش آرا
سامانه دانش آرا یک نرم افزار تحت وب است که با هدف ارائه تصویری جامع و یکپارچه از مجموعه فعالیت های علمی و پژوهشی دانشگاه ایجاد شده است.
مشاهده »