پرتال سازمانی لایفری 7
پرتال لایفری در سال 2000 توسط یک تیم خبره از مهندسان نرم‌افزار در جهان ایجاد گردید. این پرتال به صورت متن باز و با هدف توسعه سریع مبتنی بر انجمن‌های متن باز ارائه گردید. شرکت ساین با توجه به نیاز بازار این پرتال را به عنوان بستر پرتال سازمانی خود و سامانه مینی پرتال انتخاب نموده است
مشاهده »
پرتال دانشگاهی لایفری 6.1
پرتال دانشگاهی لایفری، علاوه بر امکانات پرتال لایفری، از امکانات اختصاصی جهت پوشش نیازهای دانشگاه های برتر کشور نیز برخوردار می باشد.
مشاهده »
پرتال داخلی لایفری (پیشخوان)
پرتال داخلی لایفری (پیشخوان) داشبوردی است منحصر به فرد و منسجم برای ورود کاربران، اساتید، کارمندان و دانشجویان به کلیه سامانه های موجود در دانشگاه از قبیل پژوهشی، آموزشی ، کارگزینی ، ایمیل ، رفاهی و ... بدون نیاز به ورود اطلاعات کاربری مجدد برای هر سامانه.
مشاهده »
مینی پرتال لایفری 6.1
مینی پرتال لایفری یک سرویس منحصر به فرد است که خدمات و امکانات بسیاری را به صورت یکجا و با هزینه ای بسیار مناسب در اختیار کاربر قرار میدهد. یک پرتال و صد ها مینی پرتال که از پرتال اصلی ارث می برند ایده اصلی این محصول است.
مشاهده »
سامانه عوارض خودرو سپهر
محاسبه عوارض، صدور فیش عوارض خودرو، مدیریت برچسب، ارسال فیش و برچسب از طریق پست، پرداخت الکترونیکی عوارض با کارتهای عضو شبکه شتاب و بسیاری امکانات دیگر برای مسئولین و کارمندان بخش عوارض خودرو به صورت ساده، مطمئن و کارآمد
مشاهده »
پایگاه دانش
شرکت سپهر افزار ایرانیان به منظور شناخت و کسب دانش و معلومات لازم در زمینه های مختلف نرم افزاری و سخت افزاری قابل ارائه توسط شرکت و کمک به انتخاب آگاهانه مشتریان، اقدام به ارائه بخش پایگاه دانش شامل معرفی کامل محصولات، نیازمندی ها و دلایل تولید آن، کاربرد محصول، ارائه تاریخچه و مزایای استقرار آنها نموده است.
مشاهده »